Slide
PROGRAM PARTNERSKI
Widzisz potencjał dla Api2ERP w Twoim biznesie?
Skontaktuj się z nami w sprawie współpracy

Polska Grupa IT

Polska Grupa IT to zespół, który powstał z połączenia sił pięciu firm, aktywnie uczestniczących w polskim rynku IT przez ponad 20 lat.

Nasz zespół składa się z doświadczonych wdrożeniowców systemu ERP oraz specjalistów w obszarze różnorodnych rozwiązań biznesowych.

Efektem zdobytej wiedzy oraz rozmów z naszymi klientami jest Api2ERP. To innowacyjne rozwiązanie, które radykalnie poszerza możliwości funkcjonalne systemów ERP.

Jako solidna firma z bogatym dorobkiem projektów, nie tylko z naszymi teoretycznymi konkurentami, lecz również z różnorodnymi podmiotami, świadomie kreujemy przestrzeń dla innowacyjnych rozwiązań i partnerskich relacji.

Zapraszamy do kontaktu firmy, który chciałaby poznać nasze rozwiązanie, a w dalszej perspektywie aktywnie je wdrażać.

logo_pgit

Nasze dotychczasowe współprace

Producenci systemów klasy ERP
Aktualnie Api2ERP współpracuje jedynie z WAPRO, ale rozpoczęliśmy już pracę nad dostosowaniem go do innego popularnego oprogramowania ERP.
Firmy wdrażające systemy ERP
Sieć Partnerska WAPRO to pierwsza grupa firm wdrażających systemy ERP z jaką podjęliśmy współpracę, ale jesteśmy otwarci również na dealerów innych rozwiązań.
Dostawców usług online dla sektora MŚP
Wymiana danych z ERP to częsta blokada, uniemożliwiająca wdrożenie nowego rozwiązania w firmie. Api2ERP rozwiązuje ten problem.
Producenci dodatków do systemów ERP
Produkując własne moduły dodatkowe do programów ERP musisz zadbać o właściwą wymianę danych. Api2ERP to nie tylko to umożliwia, ale również przyśpiesza i automatyzuje ten proces.

Jak działa Api2ERP?

Dołącz do programu partnerskiego Api2ERP?

W odpowiedzi na formularz prześlemy informacje o zasadach programu oraz umówimy zdalną prezentację Api2ERP