Usługi i aplikacje w sklepie Api2ERP

Gotowe rozwiązania, które możesz od ręki zaimplementować w swojej firmie.

Backup

Usługa backupu dla firm to niezwykle ważne narzędzie, które zapewnia ochronę danych i przywracanie ich w przypadku awarii, utraty lub uszkodzenia.

W naszej Aplikacji możesz ustawić harmonogram backupów,  regularnie tworząc kopie zapasowe wszystkich istotnych informacji i plików. Przechowamy je na zewnętrznych, bezpiecznych serwerach lub w chmurze.

W Api2ERP masz pełną kontrolę na wykorzystanym miejscem, ilością kopii i harmonogramem.

Panel finansowy

Panel finansowy to usługa dostępna w Api2ERP, w ramach której otrzymują Państwo dostęp do aplikacji ułatwiających zarządzanie finansami firmy. Wszystkie aplikacje są zasilone danymi z WAPRO ERP. Ułatwiają podejmowanie bieżących decyzji w oparciu o analizę danych zebranych w Panelu.

Aplikacje w Panelu finansowym Api2ERP:

Fakturatka
Windykacja Kaczmarski Inkasso
Windykacja sms/email

Fakturatka

Fakturatka to system umożliwiający  dokonywanie zakupów firmowych i spłatę w ratach zamiast płatnością jednorazową. Sprzedający wystawia dokument sprzedaży z linkiem do kalkulatora ratalnego. Po złożeniu i akceptacji wniosku kupującego, sprzedawca otrzymuje od Fakturatki zapłatę zgodnie z terminem płatności na dokumencie, a kupujący spłaca zakup w wygodnych ratach.

Aplikacja Fakturatka jest dostępna w usłudze Panel finansowy

Windykacja Kaczmarski Inkasso

Kaczmarski Inkasso to jedna z najbardziej rozpoznawalnych i cieszących się zaufaniem firma windykacyjna w Polsce. Jej celem jest odzyskanie należności, przy jednoczesnym zachowaniu dobrych relacji biznesowych między kontrahentami.

Aplikacja dostępna w Api2ERP umożliwia automatyczne zlecenie przeterminowanych płatności do windykacji.

Aplikacja Kaczmarski Inkasso jest dostępna w usłudze Panel finansowy

Windykacja - Powiadomienia sms/email

Powiadomienia sms/email to łatwe w użyciu i efektywne rozwiązanie, które pomaga firmom utrzymać terminowe płatności od swoich klientów.

W Api2ERP  możemy ustawić automatyczną wysyłkę z informacją o zbliżającym się, lub przekroczonym terminie płatności. W zależności od preferencji, Klient otrzyma wiadomość na maila lub numer telefonu zaciągnięty z WAPRO ERP.

Nasza aplikacja umożliwia również personalizację treści wiadomości, dzięki czemu możesz dostosować je do specyfiki swojej firmy oraz klientów.

Aplikacja Powiadomienia sms/email jest dostępna w usłudze Panel finansowy

Rozmowa to pierwszy krok do zmiany

Jeśli Twoja firma potrzebuje więcej niż zapewnia Ci to dotychczasowe oprogramowanie to jesteś we właściwym miejscu.

Zostaw nam swoje dane, a oddzwonimy i odpowiemy na wszystkie pytania.